bedava bonus goldenbahis
 KURUMSAL « Kayısı Çekirdeği Kabuğu Granül
Turkish English
KURUMSAL

Akınsan kayısı ve çekirdek iş hayatına 1997 yılından beri sektörün içinde olup,2010 yılında kurumsal kimliğe bürünerek faaliyetine devam etmektedir.Şuan Türkiye’nin en büyük öğütülmüş kayısı çekirdeği kabuğu firmalarından biri olan Akınsan kayısı ve çekirdek dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor.Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Firmamızda  öğütülmüş kayısı çekirdeği kabuğu TSE belgeli olup TSE 9152 standartlarına uygun olarak TSE belgeli eleklerde elenip yıllık periyotlarla TSE tarafından denetlenerek üretilir. öğütülmüş kayısı çekirdeği kabuğu yüzey temizleme,kumlama,ve kimya sanayi sektöründe kullanılmaktadır.Firmamız son olarak Kayseri 2. Ana Bakım Merkez Komutanlığına 100.000 kğ öğütülmüş kayısı çekirdeği kabuğu vererek kalitesini kanıtlamıştır. öğütülmüş kayısı çekirdeği kabuğu konusunda üretimimiz  0.0 mm – 4.0 mm arasında olup bu milimetre aralığı dışında istenen özel ölçülerde  üretim yapmaktadır. Firmamız, kayısı (gün kurusu,sarı kayısı,hoşaflık kayısı),kayısı çekirdeği (acı,gün kurusu,islimli,natürel),kayısı çekirdeği kabuğu ve öğütülmüş kayısı çekirdeği kabuğu ile ilgili tüm siparişlerinizi temin edebilir.

            Her zaman en uygun fiyat ve  kaliteli ürün politikasıyla  hizmetinizde olan Akınsan kayısı ve çekirdek  sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Akınsan kayısı ve çekirdek olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinde bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

            Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. İlerleyen süreçlerde Akınsan kayısı ve çekirdek olarak web sitemizi daha fazla geliştirecek,.bu sebeple web sitemizi sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir. Saygılarımızla.